Ayaş Oto Kurtarma

Ayaş Oto Kurtarma hizmeti

Ayaş Oto Kurtarma

Ayaş Oto Kurtarma olarak itina ile Ayaş Oto Kurtarma hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Acil durum ve kaza anında 7/24 hazır ekibimiz ile Ayaş Oto Kurtarma işinde daima sizlerin yanınızdayız.

Ayaş Oto Çekici

Bu gibi acil durumlarda Örneğin; lastik patlaması, kaza veya motor arızasında hemen deneyimli ekibimiz Ayaş Kurtarma hizmetinde sizlerin yanında olmaktadır. Deneyimli personelimiz Ayaş Kurtarma hizmeti için her daim telefonlarının başında çağrınızı beklemektedir.

Ayaş Çekici

Çağrınız alındığı andan itibaren size en yakın Ayaş Çekici ekibimiz tüm dikkatiyle birlikte harekete geçmektedir. Ayaş Çekici ekimiz yanınıza gelene kadar sakin kalmanızı sizden rica etmekteyiz.

Ayaş Oto Kurtarıcı

Bu gibi tatsız durumlarda bazen sakin kalmak ve Ayaş Oto Kurtarıcı ekimizi beklemek en mantıklı karar olabilir. Ayaş Oto Kurtarıcı ekibimiz yanınıza geldiği andan itibaren işlerinizin çok kolaylaşacağını bilmenizi isteriz.

Ayaş Yol Yardım

Taşıma işleminide hızlı ve taşıma kaskosu ile birlikte yapan Ayaş Yol Yardım ekibimiz sizi düşündüğü kadar arabanıza gelecek en ufak zararıda hesap edip düşünmektedir. Ayaş Yol Yardım ekibimizi 7/24 arayabilmeniz için daima telefonlarımız başında hazır beklemekteyiz. Bizi ARAYINIZ!

Whatsapp
Phone Call