Bala Oto Kurtarma

Bala Oto Kurtarma hizmeti

Bala Oto Kurtarma

Bala Oto Kurtarma olarak itina ile Bala Oto Kurtarma hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Acil durum ve kaza anında 7/24 hazır ekibimiz ile Bala Oto Kurtarma işinde daima sizlerin yanınızdayız.

Bala Oto Çekici

Bu gibi acil durumlarda Örneğin; lastik patlaması, kaza veya motor arızasında hemen deneyimli ekibimiz Bala Kurtarma hizmetinde sizlerin yanında olmaktadır. Deneyimli personelimiz Bala Kurtarma hizmeti için her daim telefonlarının başında çağrınızı beklemektedir.

Bala Çekici

Çağrınız alındığı andan itibaren size en yakın Bala Çekici ekibimiz tüm dikkatiyle birlikte harekete geçmektedir. Bala Çekici ekimiz yanınıza gelene kadar sakin kalmanızı sizden rica etmekteyiz.

Bala Oto Kurtarıcı

Bu gibi tatsız durumlarda bazen sakin kalmak ve Bala Oto Kurtarıcı ekimizi beklemek en mantıklı karar olabilir. Bala Oto Kurtarıcı ekibimiz yanınıza geldiği andan itibaren işlerinizin çok kolaylaşacağını bilmenizi isteriz.

Bala Yol Yardım

Taşıma işleminide hızlı ve taşıma kaskosu ile birlikte yapan Bala Yol Yardım ekibimiz sizi düşündüğü kadar arabanıza gelecek en ufak zararıda hesap edip düşünmektedir. Bala Yol Yardım ekibimizi 7/24 arayabilmeniz için daima telefonlarımız başında hazır beklemekteyiz. Bizi ARAYINIZ!

Whatsapp
Phone Call