Evren Oto Kurtarma

Evren Oto Kurtarma hizmeti

Evren Oto Kurtarma

Evren Oto Kurtarma olarak itina ile Evren Oto Kurtarma hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Acil durum ve kaza anında 7/24 hazır ekibimiz ile Evren Oto Kurtarma işinde daima sizlerin yanınızdayız.

Evren Oto Çekici

Bu gibi acil durumlarda Örneğin; lastik patlaması, kaza veya motor arızasında hemen deneyimli ekibimiz Evren Kurtarma hizmetinde sizlerin yanında olmaktadır. Deneyimli personelimiz Evren Kurtarma hizmeti için her daim telefonlarının başında çağrınızı beklemektedir.

Evren Çekici

Çağrınız alındığı andan itibaren size en yakın Evren Çekici ekibimiz tüm dikkatiyle birlikte harekete geçmektedir. Evren Çekici ekimiz yanınıza gelene kadar sakin kalmanızı sizden rica etmekteyiz.

Evren Oto Kurtarıcı

Bu gibi tatsız durumlarda bazen sakin kalmak ve Evren Oto Kurtarıcı ekimizi beklemek en mantıklı karar olabilir. Evren Oto Kurtarıcı ekibimiz yanınıza geldiği andan itibaren işlerinizin çok kolaylaşacağını bilmenizi isteriz.

Evren Yol Yardım

Taşıma işleminide hızlı ve taşıma kaskosu ile birlikte yapan Evren Yol Yardım ekibimiz sizi düşündüğü kadar arabanıza gelecek en ufak zararıda hesap edip düşünmektedir. Evren Yol Yardım ekibimizi 7/24 arayabilmeniz için daima telefonlarımız başında hazır beklemekteyiz. Bizi ARAYINIZ!

Whatsapp
Phone Call