Atatürk Oto Kurtarma

Atatürk Oto Kurtarma hizmeti

Atatürk Oto Kurtarma

Atatürk Oto Kurtarma olarak itina ile Atatürk Oto Kurtarma hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Acil durum ve kaza anında 7/24 hazır ekibimiz ile Atatürk Oto Kurtarma işinde daima sizlerin yanınızdayız.

Atatürk Oto Çekici

Bu gibi acil durumlarda Örneğin; lastik patlaması, kaza veya motor arızasında hemen deneyimli ekibimiz Atatürk Kurtarma hizmetinde sizlerin yanında olmaktadır. Deneyimli personelimiz Atatürk Kurtarma hizmeti için her daim telefonlarının başında çağrınızı beklemektedir.

Atatürk Çekici

Çağrınız alındığı andan itibaren size en yakın Atatürk Çekici ekibimiz tüm dikkatiyle birlikte harekete geçmektedir. Atatürk Çekici ekimiz yanınıza gelene kadar sakin kalmanızı sizden rica etmekteyiz.

Atatürk Oto Kurtarıcı

Bu gibi tatsız durumlarda bazen sakin kalmak ve Atatürk Oto Kurtarıcı ekimizi beklemek en mantıklı karar olabilir. Atatürk Oto Kurtarıcı ekibimiz yanınıza geldiği andan itibaren işlerinizin çok kolaylaşacağını bilmenizi isteriz.

Atatürk Yol Yardım

Taşıma işleminide hızlı ve taşıma kaskosu ile birlikte yapan Atatürk Yol Yardım ekibimiz sizi düşündüğü kadar arabanıza gelecek en ufak zararıda hesap edip düşünmektedir. Atatürk Yol Yardım ekibimizi 7/24 arayabilmeniz için daima telefonlarımız başında hazır beklemekteyiz. Bizi ARAYINIZ!

Whatsapp
Phone Call